Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım."

3 posters
YazarMesaj
th_merwe89
Aktif-üye

Aktif-üye
th_merwe89

Beğenilme :
Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Left_bar_bleue250 / 999250 / 999Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Bill Kaulitz
Ruh Halim : Şeytan Şeytan
Takımınız : Bjk Bjk

Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Empty
MesajKonu: Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım."   Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Icon_minitimePtsi Ekim 12, 2009 6:40 am

Kaynak

Sonunda! Tokio Hotel geri döndü! Top of The Pops çocuklarla geçmiş ve gelecek hakkında konuştu..

TOP: Yeni single'ınız , "Automatisch/Automatic" önceki Tokio Hotel şarkılarının tarzından çok daha değişik. Bu durum bütün albüm için aynı mı?
BILL: Bütün albüm öncekilerden daha farklı.Bu şarkıların bize ait olduğunu anlayabiliyorsunuz.Çok fazla şey denedik ve sadece bass,gitar ve bateri kullanmadık,diğer enstrumanlardan da faydalandık.

TOP: Bu tarz daha olgun. Hayranlarınızın büyüdüğüne inanıyor musunuz?
TOM: Eğer ilk albümün hayranları hala hayranlarımızsa,o zaman onlar da büyümüşlerdir. Tabii ki hayranlarımız da bizim gibi büyüyorlar. Daha gelişmiş,olgun bir tarz özellikle verilmiş bir karar değildi. Bir planımız yoktu, stüdyoya gittiğimizde "Tamam,şimdi olgun bir albüm yapıyoruz!" demedik. Kendiliğinden bu hale geldi.

TOP:Humanoid aynı gün hem İngilizce hem Almanca olarak satışa sunulacak. Sizce hangisi daha çok ilgi görür?
BILL: Bence İngilizce albümden daha fazla tepki alacağız.Çok basit, çünkü İngilizce olanı daha çok ülkede satılacak. Ama tabi bu böyle olmak zorunda değil. Almanca olanı açıkca bize ait.Ve bana göre hangisinin daha iyi olduğuna,hangi dilde söylemeyi daha çok sevdiğime karar veremiyorum.Basitçe,kökenimize geri döndük. Müzik yapmaya başladığımızda İngilizce şarkılarımız da vardı. Ve şimdi de var!

TOP: Yeni albümü üç kelimeyle tarif edin!
HEPSİ: Vav,üç kelimeyle mi! Bu gerçekten çok zor! Belki -anlaşılabilecek-kadar-havalı? (gülerler)
BILL: Her neyse, gerçekten çok enerji dolu bir albüm.Her şarkı farklı.Yalnızca 3 kelimeyle yansıtılamaz.
GEORG: 3 kelimeyle kendimizi çok kısıtlamış oluruz.
BILL: Bu karışık bir albüm, eşsiz bir tarzı var.Ve her şarkı için bu böyle.

TOP: Bu üçüncü albümüzle başarılı olma baskısı ne kadar büyüktü?
BILL: Baskı gerçekten çok büyük!Ama bunu şarkıya yansıtmamalısınız- şarkıyı yazarken ve kayıt yaparken. Stüdyoya bir numaralı hit şarkıyı yazmak gibi bir düşünceyle gidemezsiniz! Sadece her zaman yaptığınız ve hoşlandığınız şeyleri yapmalısınız!
TOM: Aslında bunu etkileyecek hiçbir şey yapamazsınız. Her zaman yapabileceğinizin en iyisini yapmaya çalışırsınız. Eğer stüdyodaysanız, şarkı yazarsınız ve kendinize göre en iyi albümü yapmaya çalışırsınız. Eğer dışarıda her şey iyi gidiyorsa,şansılısınızdır. Ama eğer iyi gitmiyorsa,o zaman şanslı değilsiniz.Bu gerçekten çok basit. Tabii ki baskı var. Ama baskıyı kendimizden uzak tutmaya çalışıyoruz, çünkü onun bizi etkilemesini istemiyoruz. Müziğimizi yaparız, ve elimizden geldiğinin en iyisini çıkarırız. Ve başarılı olacağını umarız!

TOP: Kariyeriniz gerçekten çok çılgın - belki de çalkıntılı demek daha doğru olur.Çok fazla ödül ve bir o kadar da dedikodu! Başından beri hep spot ışıklarının altındasınız. Bu zamanları nasıl atlattınız? Düşüşler ve yükselişlerle nasıl başa çıktınız?
BILL: Bu zamanlar gerçekten görebileceğiniz ve okuyabileceğiniz kadar çılgındı. İnsanların alayları ve bizi sevmeyen tarafların bizi öldürmeyi tercih etmesi.. bu bizim için yeni bir şey değildi. Tom ve ben bunu zaten okulda da yaşamıştık. Sahneye, kafamda herkesin beni sevmek zorunda olduğu gibi bir düşünceyle çıkmıyorum. Benden nefret eden çok fazla insan olduğunun farkındayım. Ve bence bu tamamen normal. Aslında bunu geçen senede, yeni albümü yapmaya başladığımızda da fark ettik. Bu daha kişisel ,özel bir yıldı ve göz önünde olmaktan olabildiğince kaçındık. Ama ne yazık ki işe yaramadı .. Ve bu zaman içinde halka gelen her şey aslında özel şeylerdi. Bunu fark ettiğinizde, bariz bir şekilde artık özel bir yaşamınız olmadığını anlıyorsunuz! Eski hayatınızdaki gibi,daha önce olduğu gibi, hiç özel yaşam yok .. Ama artık geri dönemeyeceğimizin de farkındayız! Bu yüzden bunu olabildiğince daha az düşünmek zorundasın. Önüne bakmalısın! Ben bu kararı 15 yaşındayken verdim! Ve eğer tekrar seçim şansım olsaydı,yine aynısını seçerdim! Bunu inkar etmiyorum! Hepimiz ne kadar fazla şeyi feda etmemiz gerekeceğini biliyorduk. Ve bunun için her şeyimizi feda etmeye razıydık! Uzun zaman önce acil çıkışa gidebilirdik.Ama yapmadık! Evet, hiç kimse bizi bir şey yapmamız için zorlamıyor. Tam tersi! Biz başarıya tamamıyla takıntılı olduk! Sadece daha fazlasını istiyoruz.Başka bir şehir,başka bir şehir daha.. İnsanların bizim müziğimizi tanımasını istiyorum,grubumuzu tanımasını istiyorum ve beni tanımasını istiyorum.Bir insan olarak!

TOP: Basında kendiniz hakkında dedikoduları görünce ne hissediyorsunuz?
TOM: Aldırmıyoruz! Biz her zaman çalışıyoruz ve basında başarılı mı,başarısız mı yansıtıldığımızla uğraşamayız. Bir kere her şeyi okumak için zamanımız yok! Eskiden gazetelerde bizim hakkımızda yazan her şeyi toplardık. Sonra bıraktık.. çok fazla vardı!

TOP: Bu gerçekten çok stresli gözüküyor. 3 kelimeyle anlatırsanız, 2005 nasıldı , "Schrei"yle başladığınızdan 2009'a, Humanoid'e ?
GEORG: Kesinlikle çok hızlıydı!
BILL: Çılgın ve başarılıydı! İşte 3 kelimeyi de elde ettik.

TOP: Eğer ikinci ve son albümünüz arasındaki periyodu yansıtacak bir şarkı yazsaydınız,başlığı ne olurdu? Ve şarkı nasıl olurdu?
BILL: Bu periyod hakkında zaten birkaç şarkı yazdık, yeni albümümüzde bulunuyorlar! Ama belirli deneyimlerimizi yazmadık, sadece hissettiklerimi yazdım ve sonra da onlardan bir şarkı yazdım. Bence bütün albüm ve albümün başlığı "Humanoid",her şeyi açıklıyor : O kelimeli hayatımızı yansıtıyor, şuan daha da fazla - "insansı" ve kesinlinle normal değil! Albümde bir kaç şarkı var,geçmişimizi yansıtan. Özellikle de "Humanoid" başlıklı şarkı.

TOP: Albümde en çoksevdiğiniz bir şarkı var mı?
BILL: Bu zor, çünkü bana göre bu her zaman değişiyor. Aslında her zaman yazdığınız şarkıları seviyorsunuz, çünkü hala tazeler ve coşku dolular "Automatisch/Automatic" kesinlikle hepimiz tarafından sevilen bir şarkı. Zaten ilk single olmasına da böyle karar verdik. Ayrıca, "Dogs Unleashed" benim sevdiğim şarkılardan beri. Ve "Hey You" şarkısını da çok seviyorum.
TOM: Bana göre "Komm" çok özel bir şarkı,benim gerçekten sevdiğim...
GEORG (Tom'un sözünü keser): O benim de favorim!
TOM: Tabii ki! Benim sevdiğim şeyleri her zaman Georg da sever .. (güler)
BILL: Ah, "Dark Side of the Sun" da favori şarkılarımdan biri!

TOP: Tamam çocuklar,son soru: Sormayı unuttuğum bir şey var mı ? Bilmem gereken bir şey?
BILL: Hey, bu soru hakikaten zormuş.
TOM (Georg'a söyler): Neden bugün iç çamaşırını tersine çevirip giydin?
GEORG: Bilmiyorum .. bugün böyle oldu!
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Georg Listing
Ruh Halim : Olgun Olgun

MesajKonu: Geri: Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım."   Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 10:18 am

Zööö :d

Teşekkürler
https://tokiohotel.forum.st
mnssll
Benimle İyi Olun, Yeni Üyeyim

Benimle İyi Olun, Yeni Üyeyim
mnssll

Beğenilme :
Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım."   Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Icon_minitimePerş. Ekim 15, 2009 7:49 am

takmış üç kelimeye yaa Very Happy
teşekkürler
th_merwe89
Aktif-üye

Aktif-üye
th_merwe89

Beğenilme :
Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Left_bar_bleue250 / 999250 / 999Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Bill Kaulitz
Ruh Halim : Şeytan Şeytan

MesajKonu: Geri: Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım."   Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım." Icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 3:05 am

önemli değil Very Happy

Bill: "Benden nefret eden çok insan olduğunun farkındayım."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bravo Stars " Neus Album,neue Sport-Karren" "Yeni albüm(fotoğraf)
» "Tom Kaulitz, Zombi Baskınında Will Smith gibi hayatta kalır."
» Manic Street Preachers "sanattan anlamıyorlar"