Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD

2 posters
YazarMesaj
BiLL<3SeLiN
Mesajı Artıyor

Mesajı Artıyor
BiLL<3SeLiN

Beğenilme :
Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD Left_bar_bleue250 / 999250 / 999Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Bill Kaulitz
Ruh Halim : Aşık Aşık
Takımınız : Gs Gs

Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD Empty
MesajKonu: Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD   Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 5:16 am

Kaynak : http://tokiohotelus-forum.com/viewtopic.php?t=4465&start=320

Bill : “Asla kız arkadaşımı saklamazdım”

Çocuklar fanların sorularını cevaplıyor .

Bill ve Tom artık 18 siniz tüm avantajları ve sonuçlarıyla birlikte . Daha önce yapamadığınız bir şeyi yaptınız mı ? (Ellen , 15 )

Tom : Dürüst olmak gerekirse arabamdan çıkamadım ehliyetimi aldığımdan beri . Hep yoldayım . Arkadaşlarımı , akrabalarımı görmek için sürüyorum ... ama gerçeği söylemek gerekirse uzun mesafe hala sürmedim .

Bill : Hmm ... Öncelikle daha önce yapamadığım şeyleri yapma iznine artık sahip olduğum için mutluyum . Bu duygu gerçekten çok şeker .

Almanca ve biraz ingilizce konuşabiliyorsunuz . Daha fazlasını öğrenmenize gerek var mı Dünya'yı ele geçirmek için ? (Debbie, 16)

Bill : Hayır , niye ki ? Almanya'da doğduk ve almanca bizim kendi dilimiz .
Tom : Problem şu ki biz iş yabancı dillere gelince çok tembeliz . Ama ingilizcemizi geliştirmeye çalışıyoruz .

Korkmuyor musunuz bir kız arkadaşınız olduğunda onu fanlarınızdan saklamanız gerekeceği için ? (Tine, 15)

Bill : Hayır , eğer hoş bir kızla tanışırsam ve gerçek bir ilişki kurabilirsek ona öncelikle onu bekleyen şeyleri anlatırım . Kesinlikle zorluklar olacağını düşünüyorum ama asla kız arkadaşımı saklamam . Asla !

Tom : Hmm .. neyse saklamazdım . Böyle şeyler yapmaya alışık değilim . Ama öte yandan onunda hayatımdaki tek kadın olamayacağını kabul etmesi gerek (güler) (Tom 5 kardeş geliyorrrrr .. Çocuğa bak ya bıraksak harem kuracak )

Eğer bir şarkıcıyla düet yapacak olsaydınız bu kim olurdu ? (Lisa, 13 )

Tom : Nelly Furtado , Timbaland ve Coldplay'le bir gün sahneyi paylaşabilmek harika olurdu. (Coldplay Tom canım biliyosun dimi onlar hip-hop yapmıyor ) Kesinlikle dehşet bişi olurdu .

Bill : Ben daha çok Foo Fighters veya One Republic'teki çocuklarla çalışmayı hayal ediyorum.

Take That ve Backstreet Boys'dan beri çıkan en popüler grupsunuz . Bunu nasıl başarıyorsunuz ? Bazen zor olmuyor mu aynı performans seviyesini korumaya çalışmak ? (Geena , 17 )

Bill : Kendimizden çok şeyler bekliyoruz iş müziğe gelince ve arkadaşlarımız , ailemiz bize büyük bir destek veriyor . Ama tabii ki içimizden birinin kriz geçirebileceği bir zaman olabilir . Böyle bir şey olursa elimizden geldiğince halletmeye çalışırız . Yaptığımız işe dikkat ediyoruz ve hep gözümüzü üzerinde bulunduruyoruz .

Kimin her zaman parasız giriş kartı olabilir 483 e ? (Nicky, 16 )

Tom : Nicole Scherzinger benim listemde hep ilk sırada . Çok uzun zaman beklememize gerek yok , ona onu fethedebilecek kapasitede olduğumu kanıtlamam için (güler) (sevgiliside gelsin seni bir güzel “fethetsin” emii )Ama kızlara gelince fazla seçici değilimdir .

Bill : Benim için , şuan kimse yok . İlk bakışta aşık olabileceğim bir kıza sahip olmayı isterdim . Tekrarlamaktan yorulmayacağım hiç “Büyük aşka inanıyorum”

Hep bir bodyguardlar çemberi içindesiniz . Onlarsız dolaşmanız mümkün mü ? Yoksa hala aksini yapmanız zor mu ? (Babs, 16 )

Tom : Biliyorsunuzdur , bazı Avrupa ülkelerinde onlarsız kalmamız imkansız neredeyse . Tabii ki her zaman güzel bir şey değil bu ama aksini yapamıyoruz maalesef . Çok sinir edici onların etrafımızda olması ama yine de onlardan korkmayıp bizden imza almaya gelen fanlarımızı görünce seviniyoruz . (Acıdım Yazık çocuklara yaa ... )

Bill : Şuan hayalimizi yaşıyoruz ve bununla birlikte gelen her şeyi kabul ediyoruz . Hiç özel hayatımız yok zaten .

Ayrıca çocukların aldırmadığı 2 soru daha vardı :

1)Bill senin aslan saçının sırrı ne ?
2)Belçika'daki konseriniz sırasında Belçika'lı fanların en iyileri olduğunu söylediniz . Eminim her gittiğiniz yerde bunu söylüyorsunuzdur . Yine de Belçika'lı fanların neyi özel ? (Hem herkese söylüyorsunuz biliyorum diyorsun hem de soruyorsun neyimiz özel diye ... salak bu kız her kimse )
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Georg Listing
Ruh Halim : Olgun Olgun
Takımınız : Bjk Bjk

Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD Empty
MesajKonu: Geri: Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD   Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 8:26 am

Bunu Okudum ...
Teşekkürler

Tom Yine İyi Kız Seçtin Kızı Görmek İstiyenler Tıklayınız (+16)
https://tokiohotel.forum.st

Kimin 483^e Bedava Giriş Kartı var Acabaa .. ? Hepsi içeride .. xD
1 sayfadaki 1 sayfası