Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Bir Çalışma Çabasındayız

4 posters
    YazarMesaj
    Admin
    Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
    Bir Çalışma Çabasındayız Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Bir Çalışma Çabasındayız Right_bar_bleue

Diger
    Sevdigim : Georg Listing
    Ruh Halim : Olgun Olgun
    Takımınız : Bjk Bjk

Bir Çalışma Çabasındayız Empty
    MesajKonu: Bir Çalışma Çabasındayız   Bir Çalışma Çabasındayız Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 8:20 am

Not Bunu "!BillSereniTy!" Adlı üyemiz Hazırlamıştır

Arkadaşlar!Exclamation
    Kimsenin umrunda değil mi artık Tokio Hotel?Bana mı öyle geliyor.Sakın kimse bana konuyu yanlış yere açmışsın demesin çünkü konu doğru yerde!
    Yabancı fanların bizden ses çıkmadığı için TR adına fan sitesi açacağını biliyor muydunuz?Sizce bu bizim değerimizi azaltmayacak mı?
    Ne gen.tr olarak ne de tek başımıza herhangi bir eylem yapamıyoruz.
    Fan buluşmalarında yaptığımız tek şey "Ahhh Billl...Ahh Tooom...Yemek yiyelim,hadi THli eşyalar alalım"
    Bu mu bizim fan kavramımız?Question
    Kusura bakmayın kırıcı konuşuyor olabilirim ama artık bıktım. 1.dönemden beri size bir mektup göndertmeye çalışıyoruz.Sonuç?Mektup gitmedi.Çünkü o konuda bile kavga çıktı.Ve 2 üye banlandı.
    Bir grup kurdurmaya çalışıyorum.Keyfimden mi?Schatten Von Tokio'yu kurdurmanın benim adıma bir yararı var mı?İşin en ağırını 4-5 kişi yükleneceğiz sizden sadece üye olmanızı ve düzenli olarak siteye bakmanızı istiyoruz.Çok mu ağır?
    Geyik yapmak için herkes siteye geliyor ama.
    Bakın bi en çok Serbest Bölümde konu var!
    Karalama Defteri almış başını gidiyor zaten.
    Ve biz THnin gerçek fanlarıyız öyle değil mi?
    Artık ben fanım derken utanıyorum.
    Başka siteler neler yapıyor!Metallica boşuna mı geldi,Linkin Park'ı kim davet ettirdi?Katy Perry zaten babasının hayrına geliyor değil mi?Question
    Takmışız bi Tokio Hotel Türkiyeyi unuttu yalanına.
    Hiç varlığımızdan emin olamadı ki Tokio Hotel bizi unutsun.
    TH bizi unuttu yalanı bizim paravanımız.Hiçbir şey yapmadığımızı bildiğimiz için saklandığımız paravanımız.
    Ne yaptık?
    Söyleyin yaptıklarımızı tamam diycem.
    Yok ki.
    Hiçbir şey yok.
    Resim Projesi deniliyo,yok!
    Mektup yazıyoruz,kavga çıkıyor!
    Hediye gönderelim diyoruz,ben alamam diye herkes kaytarıyor!
    Madem hiçbirşey yapamıyoruz o zaman biz niye kendimize FAN diyoruz?
    Okullar bitti.Tüm sınavlar bitti.
    Bahanelerimiz de bitti.
    Artık FAN olarak birşeyler yapmanın vakti geldi.
    !BillSereniTy!(yani ben)
    aRwen*
    Lympha
    ThfanTR
    Selin(Nickini tam olarak bilmiyorum Selinciğim)

Biz beşimiz artık fiilen birşeyler yapmak istiyoruz.Elimizden geleni yapıcaz.Ve siz olsanız da olmasanızda yaptığımız herşeyi Türkiye'ye mal edicez.Çünkü bunu yapmak zorundayız.

Şimdi gerçek Tokio Hotel fanlarına sesleniyorum.
    Burayı geyik sitesi olarak kullananlara değil.
    Eğer Tokio Hotel Türkiyeyi tanısın istiyorsanız,buraya gelmelerini istiyorsanız,en azından birkaç ropörtajda Fransa yerine Türkiye geçsin istiyorsanız...
    Bize yardım edin.
    Bizimle beraber olun.
    Sizden çok şey istemiyoruz.
    Sadece projelere katılın.
    En ağır yük yine bizde olsun,sorun değil.
    Ama bizimle olun.
    Lütfen artık sesimizi Tokio Hotel'e ve tüm dünyaya duyuralım!Exclamation
    https://tokiohotel.forum.st
    Admin*
    Mesajı Artacak

Mesajı Artacak
    Admin*

Beğenilme :
    Bir Çalışma Çabasındayız Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Bir Çalışma Çabasındayız Right_bar_bleue

Diger
    Sevdigim : Bill Kaulitz
    Ruh Halim : Manyak Manyak
    Takımınız : Gs Gs

MesajKonu: Geri: Bir Çalışma Çabasındayız   Bir Çalışma Çabasındayız Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 3:39 am

Teşekkürler
    th_merwe89
    Aktif-üye

Aktif-üye
    th_merwe89

Beğenilme :
    Bir Çalışma Çabasındayız Left_bar_bleue250 / 999250 / 999Bir Çalışma Çabasındayız Right_bar_bleue

Diger
    Ruh Halim : Şeytan Şeytan

MesajKonu: Geri: Bir Çalışma Çabasındayız   Bir Çalışma Çabasındayız Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 4:02 am

sana katılıyorum birçok şeye katıldım kendi çapında ama sonu getirilebilseydi büyük ihtimal th'ye ulaşurdu ama kararsızlıklar,kavgalar bir şey çıkmadı. yapılan tek şey yabancı sanatçılara sponsor olan bir adam var (adı aklımda değil Very Happy) ona Th'yi Trye getirin diye mail atmak adam artık bıkmıştı. bir daha bana Th'yle ilgili mail atmayın demişti. biz kendi aramızda örgütlenemiyoruz ki mutlaka bişey oluyo örgütlene bilsek neler yapıcaz. Fransa napıyo? Th niye oraya gidiyo bizim Fransa'dan neyimiz eksik? her şeyimiz tam istesek yapamıycağımız şey yok herkesin lafta bişey yapalımı var ama kimse elini taşın altına koymuyo herkes başkasından bekliyo. ama kendilerine biz gerçek Fan'ız diyolar nerde kadı Fan'lığın? bu senede büyük ihtimal konserlerin çoğunluğu Fransa'da olucak bizde YouTube bile açılmıyo ordan burdan ağzımız açık konserleri seyredicez onunla yetinicez belki Trendy'de 1-2 tane röportaj çıkıcak onu okuycaz sonra? hiçç
    tabiki bunlarda sadece bizim suçumuz yok. Th'nin hiçmi payı yok bunlarda tabiki var isteseler bunlar olmadan bile gelebilirler İsrail naptı pekide gittiler ki israil yani? Bill'in onlar hakkındaki düşüncelerini de biliyoruz. biz İsrailden daha kötü bir ülkemiyiz. bizim neyini beğenmiyorlar. Rusyaya gitti ler dört bir yanımızı dolaştılar ama bir tek bizim ülkemize gelmiyolar.fanlar bizim için çok değerli diyolar hani biz fan değilmiyiz biz niye önemli değiliz onlar için? madem önemliysek biz sadece konser istiyoruz başka ne istiyoruz Fransa'ya yaptıklarının binde biri bile değil bu istediğimiz.
    çou kişi bunu okumuycak biliyorum çünkü çoğu kişi sırf makara olsun geyk yapalım diye giriyolar ama ben içimi dökmek istedim tek taraflı düşünmemek lazım Th'nin de bnlarda suçu var bizim kadar neyse daha devam ediyorum Very Happy bir şey olursa sonuna kadar arkanızdayım ne olursa yaparım
    yazı için teşekkürrler
    Admin*
    Mesajı Artacak

Mesajı Artacak
    Admin*

Beğenilme :
    Bir Çalışma Çabasındayız Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Bir Çalışma Çabasındayız Right_bar_bleue

Diger
    Ruh Halim : Manyak Manyak
    Takımınız : Gs Gs

MesajKonu: Geri: Bir Çalışma Çabasındayız   Bir Çalışma Çabasındayız Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 5:31 am

Önemli değil Merveciğim.
    Bu konuyla ilgili bir örgüt bile kuruldu.Adminimizde üyemiz.
    İstersen sitemizi de verebilirim zaten tokiohotel.forum.stnin yan sitesi gibi birşey.
    th_merwe89
    Aktif-üye

Aktif-üye
    th_merwe89

Beğenilme :
    Bir Çalışma Çabasındayız Left_bar_bleue250 / 999250 / 999Bir Çalışma Çabasındayız Right_bar_bleue

Diger
    Ruh Halim : Şeytan Şeytan

MesajKonu: Geri: Bir Çalışma Çabasındayız   Bir Çalışma Çabasındayız Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 5:33 am

o sitenin adını alabilirmiyimm?
    Admin
    Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
    Bir Çalışma Çabasındayız Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Bir Çalışma Çabasındayız Right_bar_bleue

Diger
    Sevdigim : Georg Listing
    Ruh Halim : Olgun Olgun

MesajKonu: Geri: Bir Çalışma Çabasındayız   Bir Çalışma Çabasındayız Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 5:38 am

Buraya Koymayın Thcafe Bölümündeki Fan'lar Bölümünde Açıklayın
    https://tokiohotel.forum.st
    MiSs_KaulitZz
    Mesajı Artacak

Mesajı Artacak
    MiSs_KaulitZz

Beğenilme :

MesajKonu: Geri: Bir Çalışma Çabasındayız   Bir Çalışma Çabasındayız Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 6:30 am

ben o kadar anlamam hediye fln gibisinden ama lütfen ben de sizinle bişeyler yapmak istiyorum
    gercekten rüyalarıma giriyo ama elimden bişey gelmio lütfen beni de aranıza alın benim yaşım hepinizden küçük ama en az sizin kadar tokio hoteli seviyorum eğer calışmalarıonız olucaksa bana da haber vermenizi istiyorum

Bir Çalışma Çabasındayız
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » İtalyan Fanların Yaptığı bir çalışma