Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı

3 posters
YazarMesaj
BiLL<3SeLiN
Mesajı Artıyor

Mesajı Artıyor
BiLL<3SeLiN

Beğenilme :
Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı Left_bar_bleue250 / 999250 / 999Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Bill Kaulitz
Ruh Halim : Aşık Aşık
Takımınız : Gs Gs

Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı Empty
MesajKonu: Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom''un mustehcen bir hikaye anlatımı   Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 8:50 am

Kaynak:http://ktunnel.com/index.php/1010110A/8d021713fec186b1da1eb6d350ee219e34989109a35596fb83304a8d5c153ce59777ef851be0893e0a189b2c23075a15905

Georg: Şu anda Timbaland’in bizim Scream’e yaptığı cover versiyonu dinliyorum. Çok güzel oldu.L.A'a henüz vardık.

Muhabir: Her şeyin bugün mü olması gerekiyor yoksa dolaşıyor musunuz?

Georg: Bugün öylesine takılacağım ve bir in-ot burger’ı ziyaret edeceğim. Onların hamburgerleri muhteşem ve idolüm olan Paris Hilton ordaydı (idolümm mü?) . O orada tutuklandı, bu gerçekten komik ve ben de orada tutuklanmak istiyorum. Bakarız!=)

Muhabir: Hava alanında ne gibi şeylerler karşılaştınız?

Tom: Onlar bana özel ilgi gösterdiler. Güvenlik detektördeki ötmenin nedeninin pantolonumdaki düğme gibi metal şeyler yüzünden olduğunu anlamadı. Bana ceplerimi boşaltmamı söylediler (anlamıyorlarki çocuğu kas kafalar) ama ben orda hiçbirşey kalmadığını , onun pantolonumdaki metal şeyler olduğunu söyledim. Ama onlar tekrar bana ceplerimi boşaltmamı söyledi. Ben de onlara orda hiç bir şeyin kalmadığını söyledim. “Fark etmez, yine de boşalt” dediler. Ben de onlara dedim ki: “Ceplerimden ne çıkaracağım hakkında hiçbir fikrim yok.” . Daha sonra, metal detektörden bir kez daha geçmemi söylediler ve o tabiî ki yeniden öttü. Ben de ceplerimde hiçbir şeyin olmadığını ve detektörü tetikleyen şeyin PANTOLONUMDAKİ METAL ŞEYLER olabileceğini söyledim. Ve en sonunda, metal detektörü YENİDEN geçmek zorunda kaldım ve ne oldu? Evet, o yeniden öttü. Ve onlar beni bu cam kutuda üç saat beklettiler, ta ki beni dışarı çıkaracak biri gelene kadar. Korkmuştum, o parmaklarını kıçıma sokabilirdi. (höö Tom höö ) Her neyse, o beni üç saat boyunca taradı. Ve o benim sosisimle 45 dakika oynadı.

TH görevlisi: Çünkü o çok uzun, bu zaman alıyor.

Tom: Kesinlikle!

(Allahım dialoga bak ya!..Adamda nerden eminse bu kadar!)

Gustav:Pekala hadi biraz çalışalım

(gustav koşu bandında..)

( UK street kızların söylediği birşeyler,yorumlar yani!)

Bill: Biz size büyük bir teşekkür etmek istedik, size, Uk street team’e, tüm desteğiniz ve yaptığınız etkinlikler için. Tabii ki bunların hepsini duyduk ve biz gerçekten sizin bu inanılmaz desteğinizi takdir ediyoruz. Sizleri yakında görmek isteriz, kendinize iyi bakın.
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Georg Listing
Ruh Halim : Olgun Olgun
Takımınız : Bjk Bjk

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı   Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 8:54 am

Teşekkürler !
https://tokiohotel.forum.st
th_merwe89
Aktif-üye

Aktif-üye
th_merwe89

Beğenilme :
Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı Left_bar_bleue250 / 999250 / 999Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Bill Kaulitz
Ruh Halim : Şeytan Şeytan
Takımınız : Bjk Bjk

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı   Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 9:29 am

tşkrler

Tokio Hotel TV [EPİSODE 31]Tom'un mustehcen bir hikaye anlatımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Th* Tokio Hotel TV [Episode 49] On Tour In The US !
» Tokio Hotel Sınavları..
» Tokio Hotel TR Twitter