Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor?

3 posters
YazarMesaj
BiLL<3SeLiN
Mesajı Artıyor

Mesajı Artıyor
BiLL<3SeLiN

Beğenilme :
TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor? Left_bar_bleue250 / 999250 / 999TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor? Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Bill Kaulitz
Ruh Halim : Aşık Aşık
Takımınız : Gs Gs

TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor? Empty
MesajKonu: TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor?   TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 12:56 pm

Buyrunuz! xD

Kaynak: http://tokiohotelamerica.net/forum/showthread.php?t=7542

Tokio Hotel:Onnlar hakkında neler düşündügünüzü iyi biliyoruz , peki onlar sizin hakkınızda ne düşünüyorlar?

Almanya, Fransa, İngiltere(UK), Amerika(US)… Neresi olduğunun hiçbir önemi yok,,, Fanlar, Bill, Tom, Georg ve Gustav diye bağırıyorlar!TH Por Ti’ye fanları hakkında neler düşündüklerini anlatıyor. Nefesinizi tutmaya hazır mısıınız?

PT: Beyler, Dünya'nın dört bir yanından size aşık kızlar var. Bunu görünce neler hissediyorsunuz?
Tom: Ben fanların bizi sevmesini seviyorum (güler) (biraz karıştırdım sanırım xD)
Bill: Bu bizim kızlarımızın farkı,bazen o kadar sevebiliyorlarki;bizim soluğumuzu kesiyorlar =D

PT: Herhangi fanınızla yaşadığınız en iyi şeyi hatırlıyor musunuz?
Bill: İlk çıktığımız zamanlarda, DDM'nın en başarılı yıllarıydı o zaman. Çalmaya başladığımızda;bütün fanlar bizle beraber söylüyordu,Güzeldi,Gerçekten hayran kalmıştık!
Tom: Ve Meksika’ya ilk geldiğimiz zmazan?
Bill: Wow, İmza vermek bile 2 saatten fazla sürmüştü Gerçekten ,Latin Amerika'dakilerin bizi bu kadar tanıyabileceğini düşünmemeiştik.
Tom: O gün gerçekten yorucu bir gündü ama aldığımız şey süperdi.. Ağlayan kızlar vardı,Sdece orda olduğumuzu bildikleri için,Bizi görmeyi bekleyen binlerce kız vardi.Mükemmeldi!

PT: Güzel! Hiç fanlarla yaşadığınız kötü bir anı var mi?
Tom: Kötü sayılmaz ama bazen o kadar heyecanlanıyorlar ki kendi kontrollerini keybediyorlar, ve bizi gerçekten korkutabiliyorlaar. Bir sefer Madrid'te Gustav odaya girdiği zaman yatağın altında birkaç kız varmış (Pess yaniii), ve Onları gördüğü zaman üstüne atlamışlar,Gerçekten çok korkmuştu! (Doğal xD)
Bill: Aynı gün,birkaç kız görevlileri itip bana doğru koşmaya başladılar yanıma gelip İspanyolca bağırmaya başaladılar.Tom korumalarımızı aramaya başladı,Geldiler ama sonra polisler beni karakola götürmek istedi! Çok çılgıncaydi!!

PT: Fanlarınız böyle şeyler yaptığı zman sinirlenmiyormusunuz?
Bill: Bazen, ama anlayabiliyoruz ve Bu yüzden durup bir fotoğraf çektiriyoruz veya CD imzalıyoruz.

PT:Çocuklar çok hoşsunuz! ( N demek bu ya xD) Ama fanlarınız için böyle şeyler yapmanız sizi yormuyor mu?
Tom: Sorun Değil ki!. Bence bazen iyi ve kötü günlerimizolabiliyor.Netice de İnsanız ve kötü zamanlarımız olduğunda hiçbirşeyi imzalamak bile istemiyoruz.
Bill: Ama bu konu yüzünden onlara kötü davranmayız asla.Onları çok seviyoruz ve onların bizle olmasını çok seviyoruz o yüzden ne olursa olsun onların kendilerini kötü hissetmeleerine sebep olacak birşey yapmayız.

PT: Fanlarınızın sizin için tehlikeli birşeyler yaptığı hıçç oldumu?
Tom: Evet! Bir kere bir kız pencereden odaya girmeye calışmıstı ve düşmüştü,O kadar korkmuştukki çünkü onun yaralandığını sandık.
Bill: Hava alanında komik birşey yaşamıştım,Orda kendi başıma rahatca takılıyordum ve bir grup kız ""AhlakSız TekLif"" diye bağırmaya başladı.Herkes onları duyabiliyordu orda ve gerçekten çok utanmıştım ben.

PT: Bu demek oluyor ki fanlarınızla bir şeyler yaşamıyorsunuz?
Bill: Eger gerçekten ciddi bir ilişki olacaksa. Bunu için gerçek bir kız arkadaşı istiyorum onu tanımalıyım ve beni anlamalı ve kariyerimde desteklemeli.Böyle bir kız olursa fan olup olmaması hiç önemli değil gerçekten. ( N güzel xD)
Tom: Söylemem lazım ki, benim fanlarla birkaç ilişkim oldu ama sadece eğlence için hiçbir ciddiyeti yoktu!.
Bill: Başka bir dille ben daha romantik biriyim. Gercek ask için bekliyorum,Herkes için tek bir gerçek aşk var ve onu bulmayı bekliyorum ve bulana kadarda müziğime odaklanıyorum.Çünkü bu benim Tutkum!...
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor? Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Georg Listing
Ruh Halim : Olgun Olgun
Takımınız : Bjk Bjk

MesajKonu: Geri: TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor?   TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 1:00 pm

Yatak Altı Exclamation hihi Very Happy

Teşekkürler !
https://tokiohotel.forum.st
Admin*
Mesajı Artacak

Mesajı Artacak
Admin*

Beğenilme :
TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor? Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Bill Kaulitz
Ruh Halim : Manyak Manyak
Takımınız : Gs Gs

MesajKonu: Geri: TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor?   TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor? Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 5:20 am

başka yer yok muymuş saklanacak xD
teşekkürler.

TH Sizin hakkınızda Ne Düşünüyor?
1 sayfadaki 1 sayfası