Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!!

2 posters
YazarMesaj
BiLL<3SeLiN
Mesajı Artıyor

Mesajı Artıyor
BiLL<3SeLiN

Beğenilme :
TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!! Left_bar_bleue250 / 999250 / 999TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!! Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Bill Kaulitz
Ruh Halim : Aşık Aşık
Takımınız : Gs Gs

TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!! Empty
MesajKonu: TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!!   TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 7:50 am

çoğunuzun bildiği gibi daha önce bir proje yapmıştık. Resim toplayıp tablo yapılmıştı ama o bir kaç ülke birlikteydi. Şimdi o projeyi yeniden yapıyoruz ve türkiye tek başına olarak.
Şimdi bilmeyenleriniz için anlatıyorum. beğendiğiniz resimlerinizi (th resimleri değil kendi resimleriniz) adınız,soyadınız,yaş ve bulunduğunuz şehir olarak koyun (mesaj/yorum) olarak.Bu resimler birleştirilerek kocaman bir tablo yapılıp Tokio Hotel'e gönderilecek. Nasıl demeyin?Sadece beni tanıyorsunuz ve güvenebilirsiniz inanıyorsanız katılın daha önce diğer ülkelerle yapılan bu tablo yaklaşık 18 metre uzunluğunda oldu ama biz bu tabloyu sadece TÜRK fanlar olarak yani sesimizi duyurmak fazlalığımızı göstermek için yapıyoruz. Tablo yapıldıkdan sonra bizzat dergileri gezip anlatıcağız Dediğim gibi dergileri gezicez ve bu projemizin dergide çıkmasını sağlayacağız (olacağına inanmayabilirsiniz ama unutmayınki dergiler th hakkında haber bulmak için herşeyi yapabilecek durumda ve basit dergiler internetten bulduklarını yayınlayıp bize satıyorlar ama Dream mesela neredeyse her ay th veriyor ve bulmazsa poster sticker veriyor. Şimdi sizden istediğimiz sadece kendi resimleriniz değil etrafınızdaki fanlardan toplayabildiğiniz kadar resim toplayın. 9000 imza toplanabiliyorsa sadece internetten neden resim toplanmasın ki =)lütfen şimdi mouse ve klavyenize sarılın herkesden toplayın... eğer yeterince beğendiğiniz bir resminiz yoksa chat yapmayı bırakıp o can attığınız tokio hotel konserinin olması için fotoğraf makinelerinize sarılın...
RESİMLER JPG FORMATINDA OLMALIDIR...
Sorularınızı bana öm atarak sorabilirsiniz....
son katılım tarihi: 20.01.2010

Ayrıca;
ArkadaşLar uzun zamandır düşündüğüm birşey var ve bunu sizle payLaşmak istiyorum ..
Biz Türk fanlar oLarak çok da büyük şeyLer yapamıyoRuz ..Msnde "zuhahah, puhahah " laştığımız arkadaşlarımızdan, Hikayeye , oyuna gelince canım sitemiz , yardım, oy , destek deyince tek gönderen ben mi olucam banane yaa dediğimiz ve böylece canımızdan çok sevdiğimiz (!) TH'miz için toplanıp da ,
TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!! Wow10z
Ne böyle birşey ,
TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!! Wowp
Ne böyle birşey yapabildik .. İstanbul'dan , Ankara'dan .. İzmirden toplanan fanlar ..? Tek amaç sinema, gezmek , alışveriş mi fan buluşmalarınızda ?
TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!! Wow3z
Ne de böyle bir kağıt parçası hazırlayıp gönderebildik bize dair ..
Utanıyorum .. 1 senedir bir resim projesini bile tamamlayamadık.. Kaç kere değiştirdim resimlerimi .. İlk koyduğum resimlerle alakam yok artık , o kadar ki zaman geçti , biz hala tamamlayamadık .. Türk fanlar olarak!Exclamation
TH'ye mektup .. Çok zor bişeydi 1oo kişi den 2-3 cümle toplayıp yazıp göndermek ..? Elimizde var olan bi adrese?..
Artık sitelerde bile sadece forum oyunları vs..yerlere takılıyoruz.....Th için bişeyler yapmıyoruz nedense!!!Bunu alışkanlık haline getirdik .. Yazık ..
FAN STATÜSÜNÜ GELİŞTİRMEK ..
Benim bir düşüncem daha var paylaşmak istediğim ,
Ben , zamanı gelip de Tokio Hotel'i Türkiye'de konser vermesi için saatleri sayıp da sahneye çıktıklarında, sadece sahnenin önünde çığlıkları basan kızlar topluluğu görsünler istemiyorum ..
Onlar bir pop - rock grubu .. Bunu unutturdular .. Afedersiniz ama 4YÜZ'den farkları kalmadı fanlar sayesinde ..
Daha çok gençliğin rock ruhunu ortaya çıkaracak tarzda gelişmeler yapalım istiyorum ..
Mesela kimiler gothic tarzıyla ilgileniyor..
Kimileri Emo ..
Kimileri de sade ..
Fan topluluğu olarak kültür, bilgi birikimi yapmamız gerektiğini düşünüyorum..
Sahnenin önünde , afedersiniz ama k*çını yırtan kızlardan bir farkımız olmalı ..
Türk Rock'ının kurucusu gençler olarak .. :d
Sadece dinleyici değil , onlara tarzının özünü hatırlatacak bi izlenim vermeliyiz diye düşünüyorum ..
ERKEK FAN ..
Tokio Hotel ,

Tan, HEPSİ , Gökhan Özen, Keremcem gibi sadece kız hayranlara sahip ..

Ne kadar itici geliyor bazılarına, değil mi ..?Bu yüzden antiler bu kadar çok değil mi zaten ..? Bu yüzden çoluk çocuk grubu demiyorlar mı ..?

Erkek fan sayısını artırmamız da gerek diye düşünüyorum ..
** Düşünüyorum düşünüyorum da , uygulamada tek başıma yapacak değilim .. Bunu hep beraber yürütürsek güzel sonuçlar alabiliriz diye düşünüyorum ..Belki de yanılıyorum, bilmem .. Sadece hep alışkın olduklarından farklı bi çizgide görmek, hoşlarına gider diye düşündüm .. Türk olarak farkımız olur diye düşündüm ..Aklına yatanların desteklerini bekliyorum .. Uzun oldu ama herşeyi söyleyerek rahatladım...az bi sayımız var ama yinede önemliyiz;) site olarak!!
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!! Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Georg Listing
Ruh Halim : Olgun Olgun
Takımınız : Bjk Bjk

TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!! Empty
MesajKonu: Geri: TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!!   TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 7:57 am

Yani Erkek Fan Sayısı Artmalı Evet
kaynak'ı öm'den acil olarak ban atabilirmisin !

Teşekkürler
https://tokiohotel.forum.st

TOKİO HOTEL TÜRK FANLARIN RESİM PROJESİ!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel/Yönetim/personeller/arkadaşları[Türk'te var!]
» Tokio Hotel Geh!
» Tokio Hotel Tampon xD xD xD