Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ?

3 posters
YazarMesaj
Billy und EdosH
Mesajı Artıyor

Mesajı Artıyor
Billy und EdosH

Beğenilme :
Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Bill Kaulitz
Ruh Halim : Psikopat Psikopat
Takımınız : Fb Fb

Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Empty
MesajKonu: Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo''ya Hiç Gitmediniz ?   Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:21 am

(Quebec Festivali)

Quebec Festivali'nin başında Kanada'da yapılmış bir röportajdır

Muhabir:Bence sizin 3 kez 6 aylık tura çıkmanız çılgınca sonsuza dek turnede mi olucaksınız?

Bill:Bu yıl için son turumuz bu gerçekten son turumuz çünü biz stüdyoya girmeliyiz yaratıcı bir süreçteyiz.Ben şarkıları yazarım ve sonra toplarız hepsini ve kayda başlarız.Almaya'da zamana ihtiyacımız var ve bu yüzden son turumuz.Ama biz gerçekten Montreal'e dönmeyi isteriz.

Muhabir:Sizin hiç ''Oh ben böyle bir yer olduğunu hiç düşünmemiştim'' dediğiniz bir yer var mı?

Bill:Biz gerçekten Tokyo'ya gitmek istiyoruz ki burası bizim yerimiz olabilir.Oraya gittiğimizde çok canlı olmak istiyoruz ve şimdiye kadar oraya hiç gitmedik.

Muhabir:Hiç gitmediniz mi?

Bill&Tom:Hayır

Muhabir:Tokio Hotel asla Tokyo'da çalmadı..

Bill&Tom:Doğru!

Muhabir:Bu kötü tüm hayranlar orda ''İsimleri bizim şehrimiz ama hala gelmediler'' diyorlardır

Tom:Bu komik ama-

Bill:Bu bizim rüyamız bundan dolayı bir gün biz orada konser vericez

Muhabir:Bir sonraki albümüznüzden sonra gitmek istediğiniz yer neresi?

Bill:Biz gerçekten yeni şeyleri denemek istedik gitarla yeni şeyler denedik ve hala Tokio Hotel'in şarkısı gibi olucak yeni şarkılarda.Hayranlarımızın bizi ikna etmeye çalışıyorlar.Her gün yeni bir şehir yeni insanlar yeni ülke ben her zaman yanımda kalem taşırım ve aklıma gelen şeyleri yazarım.Bundan dolayı elimizde birçok şarkı sözü ve ilham var.İnsanları şaşırtmayı istiyoruz bu yüzden birkaç süprizimiz olucak.

Muhabir:Eğer bir klavye çalmak istersen.Ben klavye çalmam ama grup için bunu isterim.Almanya'ya geri döndüğünüzde ilk olarak ne yapmak isterisniz?

Georg:Ben ilk olarak kesinlikle uykuya dalarım.

Tom:Bence favori TV şovumuz ''Sarah and Marc in love'' u izleriz.

Muhabir:Ben o şovu bilmiyorum.Gerçek bir şov mu?

Georg:Almanya'daki en büyük gösterilerden birisidir.

Tom:En büyük ve en iyi gösterilerden biridir..hayır,tüm dünyadakilerin en iyisidir.Kaliteli bir gerçeklik gösterisidir.

Muhabir:Ben onu izliyeceğim.
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Georg Listing
Ruh Halim : Olgun Olgun
Takımınız : Bjk Bjk

MesajKonu: Geri: Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ?   Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:25 am

Bencede Mantıklı İlla isimi Tokyo Die Toyoya Gitmelerimi Lazım Bende Bi Grup Yapsam !
Adını losengelishotel ! Koysam Exclamation
Teşekkürler !
https://tokiohotel.forum.st
th_merwe89
Aktif-üye

Aktif-üye
th_merwe89

Beğenilme :
Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Left_bar_bleue250 / 999250 / 999Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Right_bar_bleue

Diger
Ruh Halim : Şeytan Şeytan
Takımınız : Bjk Bjk

MesajKonu: Geri: Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ?   Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:36 am

Tşkrler
Billy und EdosH
Mesajı Artıyor

Mesajı Artıyor
Billy und EdosH

Beğenilme :
Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Right_bar_bleue

Diger
Ruh Halim : Psikopat Psikopat
Takımınız : Fb Fb

MesajKonu: Geri: Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ?   Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ? Icon_minitimePtsi Mayıs 18, 2009 9:38 am

Haklısın Tokio Hotel* Forum Yönetmeni
Rica Ederim Very Happy

Grubunuzun Adı Tokio Hotel Ama neden Tokyo'ya Hiç Gitmediniz ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel Geh!
» Konserle Tokio Hotel Tv .
» Tokio Hotel Tampon xD xD xD