Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

483 Turundakiler

YazarMesaj
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
483 Turundakiler Left_bar_bleue999 / 999999 / 999483 Turundakiler Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Georg Listing
Ruh Halim : Olgun Olgun
Takımınız : Bjk Bjk

483 Turundakiler Empty
MesajKonu: 483 Turundakiler   483 Turundakiler Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2009 12:15 pm

Room 483 Tour – Part I: Felaketler & aksilikler
Tom: Oh Tanrım, milyonlarca şey var... Nereden başlayacağımı bile bilmiyorum.
Bill: Güzel, ben biliyorum :-) Bir konser sırasında, Tom'un gitarı çalışmadı. Neler olduğunu anladığım sırada kalp krizi geçiriyordum neredeyse. Ancak, gösteri bittiğinde ve bir kaç gün sonrasında, Tom'la eğlenmekten büyük zevk aldık.
Georg: Diğer bir şok edici an kesinlikle kameramanlarımızdan biri çok yüksek bir yerden Gustav'ın oturduğu yere düşünce oldu. Onu gösteriden sonra gördüğümüzde çok korkmuş gibi bakıyordu çünkü çenesinde çok büyük bir kesik vardı - ama o bunu başardı ve şimdi herşey normale döndü.
Tom: Bu hikayeyi dinle - bu birazcık mide bulandırıcı ama işte: ne zaman kamera benim yakın çekim görüntümü alıyordu ki bir prezervatif sahneye uçtu ama prezervatif artık paketinde değildi ve tahmin edin nereye kondu? Evet, kesinlikle benim gitarımın üstüne ve gerçekten oraya sıkışmış gibiydi – bu gerçekten çok çirkindi! Problem benim çalmayı bırakamayacağımdı böylece bende çalarken o yapışkan şeyden kurtulmak için bir tür sallama hareketi yaptım. Şanslıyım ki bir noktaya düştü ama tabi ki bütün bu olay kamera tarafından çekilmişti.
https://tokiohotel.forum.st

483 Turundakiler
1 sayfadaki 1 sayfası